
Стул офисный компьютерный Геймерське крісло Офісне крісло EXT ONE синє Офисное кресло до 130кг ПОЛЬША новое
4 000 ₴
- В наличии
- Код: Крісло синє EXT ONE
- +380 (97) 966-19-17
- +380 (93) 966-19-17
- +380 (73) 906-88-89
Крісло для гравців - Extreme Series EXT ONE
Це новий бренд на нашому ринку, який успішно конкурує на західних ринках у цьому сегменті, що динамічно розвивається. Ігрові крісла Extreme EXT ONE Green - це спортивні сидіння з плавно регульованою спинкою та подушками. Бренд Extreme характеризується високою якістю матеріалів, що використовуються для виготовлення цих часто енергійних та тривалих вживаних крісел. Грати годинами на цьому стільці - справжнє задоволення, а додаткові подушки для підтримки голови та попереку лише посилюють відчуття високого комфорту. Механіка крісла виготовлена з високоякісної сталі, тому вам не доведеться турбуватися про те, що основа зламається або зламається підлокітник. Всі пластикові елементи, які легко пошкодити під час інтенсивного використання стільця, зменшені до мінімуму. Крісло гравця Extreme - це спортивне крісло, яке відповідатиме вимогам навіть найвимогливішого гравця. Інтенсивні вставки - це гідна ін’єкція адреналіну та життєвих сил протягом наступних годин, проведених перед комп’ютером чи консоллю.
Максимальна висота: 133 см Максимальна висота до сидіння: 50 см Мінімальна висота до сидіння: 40 см Розміри сидіння: 50х49 см Загальна ширина з підлокітниками: 63 см Навантаження: 120 кг Колір: чорно-зелений Матеріал: Якісна еко-шкіра М'які м'які підлокітники Регульовані підлокітники - відкинутися зі спинкою Плавне регулювання спинки з блокадою Висота регулюється, обертається на 360 градусів Дві подушки в комплекті
| Основные | |
|---|---|
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Зелёный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 63 см |
| Высота с учетом спинки | 133 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 40 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 50 см |
| Вес кресла | 15 кг |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 49 см |
- Цена: 4 000 ₴






