
Крісло для гравця Extreme EX РОЖЕВЕ Кресло компьютерное Стул геймерский Геймерське крісло компютерне крісло
3 000 ₴
- В наличии
- Код: Крісло Extreme EX рожеве
- +380 (97) 966-19-17
- +380 (93) 966-19-17
- +380 (73) 906-88-89
Технічні дані та параметри:
Максимальна висота: 117 см
Максимальна висота до сидіння: 55 см
Мінімальна висота до сидіння: 45 см
Розміри спинки: 46 х 66 см
Розміри сидіння: 48 х 49 см
Загальна ширина з підлокітниками: 65 см
Ширина підставки: 58 см
Колір: Чорний / Рожевий
Еко-шкіра та мембранна тканина
Функція розгойдування / розгойдування
М'які підлокітники того ж кольору, що і спинка
гумові кільця, не дряпають панелі
Висота регулюється, обертається на 360 градусів
Сидіння, спинка та підлокітники підшиті міцною подвійною різьбою, що збільшує довговічність з’єднаних елементів. Це також позитивно впливає на загальний візуальний ефект. Часткове заповнення крісла мембранною тканиною забезпечує комфорт у використанні. Завдяки цій програмі спинка та сидіння дихають у спекотну погоду та не залишаються холодними при низьких температурах.
Механізм підйому крісла оснащений регулюванням сили нахилу та швидким блокуванням, завдяки чому ви можете негайно вимкнути цю функцію. Поворотом регулятора за годинниковою стрілкою ми збільшуємо силу, необхідну для активації функції розгойдування.
Спинка, сидіння та підголівник, використовувані в цьому кріслі, мають належний контур, щоб забезпечити оптимальні умови під час роботи або гри. Отвори в основі позитивно впливають на візуальний ефект і додають спортивного вигляду.
Ігровий стілець має посилену основу та висококласний привід регулювання висоти. Завдяки таким додаткам офісне крісло буде відповідати очікуванням вимогливих користувачів. Щоб зібрати колеса, циліндр та підйомний механізм, потрібні секунди.
| Основные | |
|---|---|
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Розовый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 48 см |
| Глубина кресла | 49 см |
| Высота с учетом спинки | 117 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Вес кресла | 15 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Подлокотник | пластик, эко кожа |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 48 см |
| Глубина сиденья | 49 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Высота спинки | 66 см |
- Цена: 3 000 ₴






