
Компютерне крісло EXT ONE ЧОРНЕ Геймерське крісло Офісне крісло спортивне Крісло ігрове до 120кг Польша
4 000 ₴
- В наличии
- Код: Крісло EXT ONE
- +380 (97) 966-19-17
- +380 (93) 966-19-17
- +380 (73) 906-88-89
Кольори
- чорне
- чорно-біле
- чорно-сіре
- чорно-рожеве
- чорно-червоне
- чорно-зелене
- чорно-синє
Ігрові крісла Extreme EXT ONE — це спортивні сидіння з плавно регульованою спинкою та подушками. Бренд Extreme характеризується високою якістю матеріалів, які застосовуються для виробництва цих часом енергійно і довго використовуваних крісел. Грати годинами на цьому кріслі – справжнє задоволення, а додаткові подушки для підтримки голови та попереку лише підсилюють відчуття високого комфорту. Ідеально підходить для геймерів, а також для людей, які проводять багато годин за комп'ютером або письмовим столом.
Характеристики:
▪️Матеріал: якісна екошкіра
▪️Газовий підйомник сидіння
▪️Регульована висота сидіння
▪️Регульований нахил спинки
▪️Регульовані підлокітники - відкидаються зі спинкою
▪️Колеса: прогумовані
▪️Висота крісла: 125 – 133 см
▪️Ширина крісла: 63 см
▪️Глибина сидіння: 50 см
▪️Ширина сидіння: 49 см
▪️Висота сидіння: 40 - 50 см
▪️Навантаження: 120 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Extreme |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 63 см |
| Высота с учетом спинки | 133 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 40 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 50 см |
| Вес кресла | 15 кг |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 50 см |
| Глубина сиденья | 49 см |
- Цена: 4 000 ₴









