
Крісло геймерське ігрове Extreme EX Чорно-сіре Кресло Стул Игровое кресло геймерское Кресло компьютерное
3 000 ₴
- В наличии
- Код: Extreme EX сіре
+380 (97) 254-23-50
- +380 (97) 966-19-17
- +380 (93) 966-19-17
- +380 (73) 906-88-89
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики та опис
Максимальна висота: 117 см
Максимальна висота до сидіння: 55 см
Мінімальна висота до сидіння: 45 см
Розміри спинки: 46 х 66 см
Розміри сидіння: 48 х 49 см
Загальна ширина з підлокітниками: 65 см
Ширина підставки: 58 см
Колір: Чорно-сірий
Еко-шкіра та мембранна тканина
Функція розгойдування
М'які підлокітники того ж кольору, що і спинка
гумові колеса, не дряпають підлогу
Висота регулюється, обертається на 360 градусів
Час збірки: 10 хвилин, 1 особа розміри можуть відрізнятися + - 4%
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черно-красный |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 5 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 48 см |
| Глубина кресла | 49 см |
| Высота с учетом спинки | 117 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 45 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 55 см |
| Вес кресла | 15 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Подлокотник | эко кожа, пластик |
| Основной обивочный материал | экокожа |
| Размеры спинки и сидения | |
| Ширина сиденья | 48 см |
| Глубина сиденья | 49 см |
| Ширина спинки | 46 см |
| Высота спинки | 66 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 000 ₴









