
Валіза дорожня на 4х колесах СЕРЕДНЯ 65x43x26см 63л WINGS TR058 М ЧОРНА
1 750 ₴
- Готово к отправке
- Код: Валіза TR058 М ЧОРНА
- +380 (97) 966-19-17
- +380 (93) 966-19-17
- +380 (73) 906-88-89
Розміри з виступаючими частинами: СЕРЕДНЯ М: 65x43x26 см
- Обєм 63л
- Вага 3.2кг
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Зовнішній матеріал - ABS+ (акрилонітрил, бутадієн, стирол).
- 4 колеса , які обертаються на 360 градусів
- Кодований замок
- Двоступенева телескопічна ручка
- Внутрішні ремені для фіксації багажу
Ласкаво просимо у світ стильних подорожей, де кожна деталь має значення. Зустрічайте валізу WINGS - TR058, незамінного супутника в подорожах, створеного з думкою про комфорт, безпеку та стиль, щоб ви могли подорожувати з повною елегантністю та душевним спокоєм.
Виготовлена з легкого матеріалу ABS Plus, вона стійка до подряпин, що гарантує естетично привабливий вигляд навіть після багатьох подорожей.
Поворотні на 360° коліщатка та телескопічна ручка забезпечують легкість маневрування та керування валізою. Чорний колір ручки додає елегантності та підкреслює сучасний дизайн. Безпека забезпечується кодовим замком, який простий в експлуатації і забезпечує захист від небажаного відкриття валізи. Внутрішній простір валізи - це добре продуманий простір, який дозволяє ідеально організувати ваші речі. Вона має два основних відділення - одне на ременях, що ідеально підходить для одягу та великих речей, і друге відділення на блискавці. Додаткова невелика кишеня на блискавці забезпечує швидкий доступ до найнеобхідніших речей. Валіза TR058 від Wings ідеально підходить для потреб кожного мандрівника, забезпечуючи комфорт та елегантність у будь-якій подорожі.
Валіза TR058 - ідеальний варіант для тривалих подорожей, адже в ній достатньо місця для всього, що може знадобитися під час багатотижневої відпустки. ЇЇ просторий внутрішній простір дозволяє упакувати багато одягу, взуття та аксесуарів, гарантуючи, що ви нічого не забудете.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WINGS |
| Страна производитель | Польша |
| Наличие колес | 4 колеса |
| Размер | Средний |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Чемодан |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Высота | 65 см |
| Глубина | 26 см |
| Объем | 63 л |
| Ширина | 43 см |
- Цена: 1 750 ₴









