Отзывы о компании «Vinci» Інтернет-магазин
- Саша Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталия Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Світлана Л.
- Тетяна Д.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ярослав Б.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Наталія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Альона З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Руслана К.
- Євгенія Ф.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ілона К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Хотіла побачити фото крісла вживу без обробки, в чаті продавець швидко надіслав. На реальних фото без обробки, колір здавався не таким ніжно рожевим, а ніби трохи з відтінком помаранчевого, і це мені не дуже сподобалось, але теж норм. Ще хвилювалася за якісь оббивки та особливо за якість швів.
Надіслали товар наступного дня, і я була приємно здивована, що колір дійсно ніжно рожевий, як на оброблених фото, можливо на живих на колір повпливало саме освітлення. Шви всі рівні, та тканина не розлазиться. На дотик тканина мʼяка наче замш чи оксамит. Білі вставки з еко-шкіри. Поки не збирали, бо це подарунок, тому пізніше поділюся ще цими враженнями.
Бачила коментар, що швидко брудниться, та я вважаю, що це залежить від акуратності використання. За такі кошти, якість супер 👍🏻
Залишаю коментар, щоб іншим було зручніше замовляти, оскільки сама люблю обирати по живим відгукам та фото покупців. 🎀
